Cesta k dokonalým zubům je snadná

Toužíte mít dokonale bílé a zdravé zuby? Cesta k nim není zase až tak složitá. Pokud i vy toužíte po jejich kráse, podívejme se společně na to, co zabírá nejlépe. Ideální je začít prevencí. Tedy tím, že se podíváte na svůj jídelníček a na jeho konkrétní skladbu. Důležité je konzumovat hlavně potraviny, které nejsou nijak výrazně agresivní, a které zuby nijak nenapadají. Dále nesmíme opomíjet ani případné zlozvyky. Jaké to jsou?

  • Pití kávy
  • Pití alkoholu
  • Kouření

Zuby si lze vybělit

Druhá cesta k dokonalým zubům je spojena s jejich bělením. Dnes samozřejmě můžete zvolit takové cesty, které jsou spojené s návštěvou různých klinik. Ty ale nejsou nic levného. Naštěstí ale existují i další metody, které fungují celkem dobře. Příkladem jsou Crest 3D White bělící pásky. Ty jsou dobrou volbou v případě domácího bělení. Jejich hlavním plusem je jak jednoduchost jejich použití, tak je to také bezpečnost použití. Samozřejmostí je také to, že se při pravidelném používání rozhodně dostaví výsledky, které tolik očekáváte. Zuby tak budou výrazně bělejší.

Na čištění nezapomínejte

I když metody domácího bělení fungují celkem dobře a spolehlivě, je stále dobré myslet na to, že je třeba o zuby pečovat i klasickým způsobem. Poté, co vám osvědčené bělící pásky pomohou k dokonalé barvě, nezapomínejte také na pravidelné čištění. Dnes už není nutné nijak zvlášť připomínat, co je správné. Čištění by mělo probíhat alespoň dvakrát denně, a to jak ráno, tak i večer. Dále je třeba připomenout, že ideální interval jsou tři minuty.

V rámci péče také nic nezkazíte tím, že budete pravidelně navštěvovat svého zubního lékaře. To je dobré z toho důvodu, že může odhalit případné kazy nebo jiné problémy. Jejich podchycení hned v samotném zárodku vám může zcela přirozeně zachránit i zub. I tímto tedy přispějete k jejich celkové dokonalosti.

V kategorii: Zdraví

Mohlo by Vás zajímat:

Nejčastější neduhy, které trápí ženy na začátku těhotenství Nejčastější neduhy, které trápí ženy na začátku těhotenství
Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře? Back to office – Jak vybrat kvalitní elektroniku do kanceláře?
Jak správně vybrat světla do koupelny: pozor na krytí Jak správně vybrat světla do koupelny: pozor na krytí
Dovolená blízko Karlštejna je neopakovatelným zážitkem Dovolená blízko Karlštejna je neopakovatelným zážitkem

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2023 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.