Buďte „in“!

Každá žena je bláznem do nakupování stejně tak, jako každý muž je blázen do automobilů. Ženy jsou schopny utratit celou svou výplatu za několik hadříků, kterých stejně mají plnou skříň, zatímco muži jsou schopni své výplaty šetřit, aby ji pak z ničeho nic utratili pouze za jednu věc, a sice za auto. Obě pohlaví si tedy nemají co vyčítat.

Nakupování oblečení v sobě nese ale mnohem více než jen sledování nových typů aut, které vyrobily různé automobilky. Přece jen se móda mění častěji a mnohem častěji přináší novinky na svůj trh. O autech se to říct zrovna nedá. U tohoto odvětví se přeci setkáte s novinkou jednou za dva měsíce, kdežto v oblasti módy se novinkami setkáváte takřka denně. Je mnohdy opravdu těžké a stresující se vyznat v nejrůznějších módních trendech, protože každé období si přináší své. Každé roční období v sobě nese jinou barevnou kombinaci, která se bude daný čas nosit. Společně s barvami jdou ruku v ruce ojedinělé kousky, které musíte mít ve své šatníku. Málokterá žena odolá a nekoupí si aktuální kousek.

Největší dilemata přicházejí ve chvíli, kdy se blíží nová sezona (nyní třeba ta jarní). Jednotlivé sezony v sobě nesou ještě o něco více trendů, ve kterých je někdy těžké se vyznat. U každé sezony je nutné počítat s tím, že si koupíte kousky, které třeba vynosíte pouze dvakrát nebo jednou, protože sezonní kousky rychle mizí. Pak následuje další koupě opět nových kousků a celý koloběh se opakuje.

Pakliže patříte mezi módní nadšence a zajímá vás aktuální dětí ve světě módy, určitě navštivte nový internetový magazín Tray.cz. Jedná se o skvělý magazín o módě, který vám prozradí, co se aktuálně nosí, co je naopak „out“, co je nutné mít ve svém šatníku nebo co raději vyhodit, aby váš šatník nepůsobil zastaralým dojmem. Ukáže vám například ideální looky na večeře či jiné události, abyste dostali radu ve chvíli, kdy si neumíte vybrat, co na sebe.

V kategorii: Krása

Mohlo by Vás zajímat:

Moderní 5G pro velmi rychlý internet: Domácí meshový systém TP-Link Deco X50-5G Moderní 5G pro velmi rychlý internet: Domácí meshový systém TP-Link Deco X50-5G
Cesta osobního i profesního růstu Cesta osobního i profesního růstu
Jak si doma připravit dokonalý šálek kávy? Jak si doma připravit dokonalý šálek kávy?
Levná dovolená v Bulharsku Levná dovolená v Bulharsku

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2023 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.