Bomb it 3 – tip na super online hru

Bomb It 3 sází jako mnoho dalších her na princip vynikající hratelnost dnes už historického Bombermana. Na rozdíl od jiných klonů této klasiky nejde ale cestou čistého kopírování – přidává mnoho novinek a funkcí navíc. Obrovským plusem (a současně chybou) je počáteční možnost volby jazyka. Přes velmi širokou nabídku zatím chybí čeština, proto je nejvýhodnější vybrat si anglickou lokalizaci.

Na rozdíl od Bombermana jsou v Bomb It 3 čtyři herní módy: Arcade, Battle Royale, Watermania a Race. U každého si lze pak zvolit hru samostatnou, nebo s kamarádem. Pak je nutné také stanovit počet nepřátel (nejvýše tři) a určit jejich obtížnost – Easy (lehká), Normal (normální) a Hard (těžká). Stejným systémem si lze zvolit počet kol a také bitevní pole, tedy prostředí, ve kterém se budete pohybovat.

Ta jsou velmi pestrá a sahají od velkoměsta přes vodní park nebo nákupní centrum až třeba po farmu. Když máte tohle za sebou, nezbývá než si zvolit jednu z postav a pustit se do pořádně explozivní akce.

Asi nejvíce se klasickému Bombermanovi podobá modifikace Arcade. Jednoduše se pohybujete, kladete bomby, likvidujete překážky a získáváte bonusy v podobě většího počtu bomb, rychlosti, dosahu výbuchu a podobně. Vaším úkolem je samozřejmě nechat vybuchnout vaše nepřátele, takže poslední zůstává a vítězí.

Battle Royale je v principu stejný, ale rozdíl je v arzenálu, který nabízí. Nepokládáte tady bomby, ale používáte kladiva, granáty nebo například raketomet a vaším cílem je zvládnout předem daný počet zabití. Pokud během hry v tomto módu zemřete, objevíte se znova a pokračujete. Stejně podmínky se ale vztahují i na vaše soupeře.

V případě Watermanie nikoho nelikvidujete, ale pouze zaháníte ovečky potulující se po mapě do připravených jam, přičemž k dispozici máte pouze a jenom vodní pistoli. Hra končí v momentě, kdy úspěšně „uskladníte“ poslední ovečku. Tento mód je opravdu zábavný, protože v jámě můžete krom oveček skončit i vy nebo soupeři.

Posledním typem hry je pak Race neboli závod. Máte na výběr auta, vznášedla, motorky nebo i třeba koně. Máte za úkol objet tři kolem rychleji než všichni vaši soupeři. Pomáhají vám k tomu různé bonusy a schopnosti, které můžete po cestě sebrat – laser, bowlingová koule či plamenomet.

Po grafické stránce je Bomb It 3 velmi pěkná záležitost. Grafiku doplňuje rockový doprovod ve stylu elektrické kytary – velmi dobře dokresluje bojový nádech a neustále drží hráčovu pozornost.

Hra stále sleduje vaši úspěšnost pomocí skóre, které na konci misí vždycky sečte. Pokud hrajete ve více lidech, je tedy velmi jednoduché udělat srovnání toho, kdo byl nakonec lepší.

A pokud jde o kamarády, rozhodně s nimi Bomb It 3 zkuste – hrát s někým je vždycky zábavnější než hrát sám. Splachovat se do jam, pálit po sobě bombami a závodit – to všechno navíc v rámci jediné hry. Kombinací je opravdu hodně a nehrozí, že by hra začala nudit po pár minutách. Naopak – čím lepší spoluhráč, tím delší zábava. Třeba se k ní někdy i vrátíte a dáte si odvetu.

Nebo můžete zkusit jiné díly – také velmi zábavné – nebo naopak Bomb It 4, který je zase o fousek lepší.

 

 

V kategorii: Hry, Online hry

Mohlo by Vás zajímat:

Teambuilding v Action Parku Praha Teambuilding v Action Parku Praha
Fotovoltaika pro úsporu financí Fotovoltaika pro úsporu financí
Jak ušetřit na nákupu počítače a přitom zachovat kvalitu Jak ušetřit na nákupu počítače a přitom zachovat kvalitu
Vyznáte se v kávě? Vyznáte se v kávě?

Přidat komentář

Odeslat komentář

© ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.