3 tipy na nejlepší ubytování pod Lysou horou

Výlety do přírody jsou v poslední době čím dál oblíbenější. Je to asi proto, že si lidé uvědomili, že dovolené či výlety do zahraničí jsou stále to samé – pokud se jede k moři, pak je moře stále stejně modré a pláže jsou stále stejně písečné. Příroda kolem nás je však na každém místě trochu jiná. Navíc za ní nemusíme jezdit někam do zahraničí, ale stačí si zajet do přírodních oblastí naší krásné české země. Beskydy jsou hned první zastávkou mnoha turistů, protože v sobě skrývají naprosto ojedinělou krásu, která se jen tak někde nevidí.

Pokud i vy míříte do Beskyd, zajeďte si tam rozhodně minimálně na víkend! Krásu Moravskoslezských Beskyd totiž neuvidíte pouze za jeden den. O ubytování se zde nemusíte bát, jsou zde k dispozici nejen chaty, ale také i penziony, hotely či bungalovy. Jen si stačí vybrat!

Jestliže byste s výběrem potřebovali pomoct, přinášíme vám tři tipy na ubytování, z něhož rozhodně nebudete zklamaní. O všechny tipy se postaralo rekreační centrum Sepetná!

1. Penzion Sluníčko přímo uprostřed Beskyd

Pro ty, kteří netouží po samostatné chatě, která by byla například pro pár dosti velká, je zde penzion Sluníčko. Leží přímo uprostřed Beskyd, proto nebudete mít Lysou horu daleko. Nejen, že vás zde čeká ubytování, ale také si dobře pochutnáte ve zdejší restauraci. Čeká na vás také koupání i wellnes.

2. Chata Měsíček pro partu přátel

Jestliže však míříte do Beskyd ve větším počtu (jede tedy například parta dobrých přátel, rodina nebo dva či více zamilovaných párů), pak vás vyjde výhodněji pronajmout si svou vlastní chatu. Pokud byste zatoužili po takové chatě, která se vyskytuje blízko nejvyššího vrcholu Moravskoslezských Beskyd, na něž během dovolené chcete vyrazit, pak zvolte jednoznačně chatu Měsíček. Ta je však vhodná k pronajmutí pouze apartmánu.

3. Hotel Sepetná pro celou rodnu

Pakliže si chcete užít pravou rodinnou dovolenou se vším všudy, pak nevolte ani bungalovy, ani penziony, ani chaty, ale rovnou hotel! Hned pod Lysou horou totiž najdete unikátní rodinný horský hotel Sepetná, který vám nabídne nejen ubytování, ale také gastronomické lahůdky či relaxační centrum.

V kategorii: Cestování, Zdraví

Mohlo by Vás zajímat:

Letecká dovolená? Nezapomeňte si zavčasu rezervovat parkovací místo Letecká dovolená? Nezapomeňte si zavčasu rezervovat parkovací místo
Fenomén Harryho Pottera pokračuje, přichází další díl Fantastických zvířat Fenomén Harryho Pottera pokračuje, přichází další díl Fantastických zvířat
Bydlení v Praze má v porovnání s jinými českými městy řadu výhod Bydlení v Praze má v porovnání s jinými českými městy řadu výhod
Přinášíme inspiraci na vánoční dárky pro ženy Přinášíme inspiraci na vánoční dárky pro ženy

Přidat komentář

Odeslat komentář

© 2022 ExtraŽivot.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření jakéhokoliv obsahu bez povolení je zakázáno. XHTML / CSS Valid.
Design Theme Junkie.